Maillister i Foxunited

Spillerne:  
Alle Senior spillerne

senior@foxunited.dk

Alle Oldboys spillerne

oldboys@foxunited.dk

Alle Veteran spillere

veteran@foxunited.dk  

Alle spillere på holdet Veteran 1

veteran1@foxunited.dk

Alle spillere på holdet Veteran 2

veteran2@foxunited.dk

Alle spillere på holdet Superveteran superveteran@foxunited.dk
Alle spillere på holdet Veteran 11 mands

veteran11m@foxunited.dk

   
Alle spillerne

allfox@foxunited.dk

   
UK'erne:  
Senior

uksenior@foxunited.dk

Oldboys ukoldboys@foxunited.dk
Veteran 1 ukveteran1@foxunited.dk
Veteran 2 ukveteran2@foxunited.dk
Superveteran

uksuperveteran@foxunited.dk

Veteran 11 mands

ukveteran11m@foxunited.dk

   
Alle UK'er

ukall@foxunited.dk

   
Andet:  
Bestyrelsen

bestyrelsen@foxunited.dk  

Festudvalget

festudvalg@foxunited.dk

Webredaktionen

webredaktionen@foxunited.dk

Webmaster

webmaster@foxunited.dk

Opdateret den 26. marts 2008
Brian Nimann Westergaard

Maillisterne holdes løbende ajour, men den enkelte spiller er selv ansvarlig for at være indeholdt i den/de rigtige maillister.

Ønskes oplysninger ændret sende oplysninger til webmaster@foxunited.dk